HAKKIMIZDA

BATI Ortak Avukatlık Bürosu; farklı alanlarda deneyim kazanmış, geniş müvekkil yelpazesine sahip, birçok değişik girift ve çözülmesi zor konuda müvekkillerine hizmet vermiş avukatların, 1999 yılında bir araya gelmesi ile kurulmuş ve halen birçok alanda müvekkillerine hizmet veren bir hukuk bürosudur.

İstanbul’un önemli ticaret merkezlerinden Levent’te bulunan ofisi ve Ankara, İzmir, Bursa ve Sakarya’daki irtibat ofisleri aracılığıyla, müvekkillerine yüksek kalitede hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Müvekkillerine uluslararası düzeyde ve global bir perspektif ile hizmet vermek amacıyla; İngiltere, Almanya, ABD, Kanada, İspanya, İsviçre, İsrail, İtalya, Belçika gibi çeşitli ülkelerdeki yabancı hukuk büroları ile stratejik iş ortaklığı kurmuştur.

BATI Ortak Avukatlık Bürosu, yıllar içinde, sunduğu kapsamlı hizmetler sayesinde farklı sektörlerden, ağırlıklı olarak Avrupa Birliği, Kuzey Amerika, Asya ve Türk menşeli şirket ve şahıslardan oluşan geniş bir müvekkil portföyüne sahip olmuştur. Hukuk büromuz tarafından sunulan başlıca hizmetler konusunda kapsamlı bilgiye, “Çalışma Alanlarımız” sayfasından ulaşabilirsiniz.

BATI Ortak Avukatlık Bürosu’nun başarısı, hızlı ve etkin hizmet vermenin yanında, müvekkillerini ve isteklerini doğru anlamaktan gelmektedir. Çözüm bulmak, başlıca odak noktamızdır.